На стадіоні «Кристал» у Херсоні проведуть масштабну реконструкцію

Проект фінансуватиметься з двох джерел: 13,7 млн грн – кошти державного фонду регіонального розвитку (90%), 1,5 млн грн – кошти міського бюджету (10%).
Розпорядження Кабінету міністрів України «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 року» № 492-р вже опбліковане на сайті КМУ.

Реконструкція тренувального поля стадіону «Кристал» передбачає улаштування футбольного поля зі штучним покриттям, системи поверхневого водовідведення з футбольного поля, пандусу для маломобільних верств населення, освітлення стадіону.

Розробляли його спеціалісти управління молоді та спорту Херсонської міської ради, реалізовуватиметься він управлінням капітального будівництва Херсонської облдержадміністрації.

Орієнтовний час реконструкції футбольного поля – 2 роки. На сьогоднішній день проект вже пройшов експертизу, найближчим часом оголосять тендер на його здійснення.

За словами директора Херсонського міського спортивного комбінату «Стадіон Кристал» Олександра Букалова, цей проект – справжнє досягнення для Херсона.

«Неможливо було б його реалізувати без кропіткої роботи управління молоді і спорту і особисто його начальника Олексія Заболотного, без підтримки міського голови Володимира Миколаєнка та заступника голови Херсонської облдержадміністрації Дмитра Бутрія», – зауважив Олександр Букалов.

Залишити відповідь