Нардеп від «Слуги народу» Олексій Ковальов вчинив ДТП на “лівому” авто

Нардеп від «Слуги народу» Олексій Ковальов вчинив ДТП

Нардеп від «Слуги народу» Олексій Ковальов вчинив ДТП на “лівому” авто, що не внесено в декларацію, про це повідомляє ГО “Громадська ініціатива дій – ГІД”.
Просимо Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Офіс Генерального Прокурора дати правову оцінку цим фактам. Звернулися з відповідним офіційним зверненням.

Повідомляємо, що в декларації Народного депутата України Олексія Ковальова поданій за 2020 рік, автомобіль, на якому парламентарій потрапив в ДТП, не зазначений. В документі значиться тільки BMW X6 (2020 р.в. за 2.7 млн гривень), 4 млн гривень й $101 тис. готівки та майже 540 тис. гривень на рахунку у ПАТ АБ Укргазбанку.

Mercedes-Benz S 560 2018 р. не вказано у декларації парламентарія за 2020 рік. При цьому, варто звернути увагу на те, що таке авто на сьогодні коштує орієнтовно 87 000 $. Громадськістю неодноразово спостерігалось, що Олексій Ковальов даним автомобілем пересувався на території Херсонської та Одеської областей.

Просимо керівництво НАЗК, НАБУ та ОГП провести перевірку діям нардепа Олексія Ковальова щодо дотриманням у своїй діяльності вимог ЗУ «Про запобігання корупції». Також, взяти дане питання на особистий контроль, та вжити відповідних заходів реагування у разі виявлення порушень при належному декларуванні Народним депутатом Олексієм Ковальовим свого майна.


Як відомо, Олексій Ковальов обраний народними депутатом України по ОВО№186. Інформуватимемо громадськість та виборців Херсонщини, зокрема, про хід цього розслідування. І можливо у майбутньому заголовки “Нардеп від «Слуги народу» Олексій Ковальов вчинив ДТП на “лівому” авто” відійдуть у історію.
Закон один для всіх і всі мають йому слідувати!

Читайте також: Прокуратура забрала у нардепа Ковальова землі вартістю 600 млн грн

Залишити відповідь