Ні обіцянок – ні пробачень

Ми живемо у часи важливих змін як в світі, так і в нашій країні. Останні політичні події в Україні призвели до небувалого штучного посилення поляризації суспільства, чим вдало користуються нібито “нові” політичні діячі, що у найближчому майбутньому обіймуть ключові посади в регіонах.
У цьому контексті стало відомо про деякі аспекти існування в нашій області такого політичного проекту як «Слуга народу» або «Зе!команда».
Так, до складу Херсонського обласного осередку т.зв. «Зе!команди» увійшли окремі представники команди колишнього голови Херсонської обласної ради та губернатора Андрія Путілова, у тому числі Павла Павліша.
Наведений факт Юрій Соболевський (керівник Херсонського обласного осередку т.зв. «Зе!команди») намагається ретельно приховувати від спільноти, оскільки, в протилежному випадку раніше оприлюднена політична програма т.зв. «Зе!команди» щодо нових облич у владі не підтвердиться та наведене знизить їх рейтинги напередодні виборів Президента України та до Верховної Ради України.
Крім того з’ясувалося, що Ю.Соболевський фактично номінально обіймає наведену посаду, а її реальним керівником є саме П.Павліш. Зазначені представники місцевого штабу неофіційно працевлаштовані та отримують грошові кошти за свою роботу від родини Путілових.
Водночас П.Павліш має домовленості з представниками центрального штабу партії в м. Києві, відповідно до яких, у випадку перемоги Володимира Зеленського у другому турі виборів Президента України, останній у майбутньому займе посаду керівника Херсонської обласної державної адміністрації та координуватиме свою діяльність безпосередньо з А.Путіловим.
Цікаво виходь…. Начебто всі нові, а реально – знову обман…

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь