Під Херсоном згорів будинок, пожежні врятували з вогню чоловіка

10.02.2019р. о 00 год. 34 хв. до ПЗЧ ДПРЧ-21 Олешківського РС надійшло повідомлення від громадянки Завістовська О.Ю. про пожежу яка виникла у житловому будинку за адресою: м. Олешки, пров. Озерний, 14.
На гасіння пожежі на правлено 2 відділення 21-ДПРЧ на АЦ-40(131)137 та КРАЗ. По прибуттю о 00год. 48хв. Встановлено загорання всередині житлового будинку.
Власника гр. Удовенок Г.М. направлено до реанімаційного відділення Олешківської центральної районної лікарні з отруєнням продуктами горіння і в стані алкогольного сп’яніння. Сусід гр. Червонюк О.В., який у цю ніч був в гостях у товариша, знаходився на місці події.
За його свідченнями ввечері він заснув на дивані в одній із кімнат, а власник в іншій. Прокинувся від того, що господар будинку почав його будити і повідомив про пожежу. Власник, намагаючись врятувати господарчі речі, отримав отруєння продуктами горіння, після чого сусід вивів його з палаючого будинку.

О 01 год.40хв. вогонь був локалізований, а о 05 год. 15 хв. остаточно ліквідований. Гасіння пожежі ускладнювалось сильним задимленням кімнат та наявністю у них великої кількості господарчих речей (одежа, матраци, старі телевізори, тощо).

Внаслідок пожежі вигоріло три житлові кімнати, господарчі речі, меблі, оздоблення стін, металопластикові вікна, частина перекриття та даху будинку. Всі інші кімнати сильно закопчені.

Матеріальні збитки встановлюються, ймовірна причина пожежі – несправність пічного опалення
Джерело: Таврия Ньюс

Залишити відповідь