Політичний симбіоз реваншистів: злив південного-сходу під Росію

Одним з представників Юри «Єнакієвського» на Херсонщині, який починає активну діяльність зі скупки округів та запуску на них «парашутистів», є депутат від БПП Сергій Трегубенко – «смотрящий» від Кононенка за вугільною промисловістю та рідний брат якого очолює Херсонську обласну прокуратуру. До речі, братика-прокурора намагалися відсторонити від посади за неналежне розслідування справи Каті Гандзюк.
Так, цей БППшник – Трегубенко (№46 в партійному списку, представник Харківщини!) – запровадив схему «розвода політичних лохів». Він особисто призначає людям зустрічі в Адміністрації Президента, переносячи їх через деякий час в якесь місце поряд і запевняє їх в токсичності і необхідності замість себе запропонувати на округ технічного кандидата. Бажано – військового, волонтера, добровольця або активіста та для початку його реєстрації вимагає 200-300 тисяч доларів.

Далі пропонує, що ця технічна особа йде мажоритарником по обумовленому округу з узгодженими ідеями, програмами і бізнес-темами.

Саме цього «технаря» пропонується погодити на з’їзді партії «Слуга Народу». Але для цього ще потрібно зустрітись в регіоні з певною особою.

Далі на Херсонщині зустріч відбувається в стінах ОДА з заступником голови ОДА Балонєм, який, в свою чергу, спрямовує людину до «лідера» Зе в регіоні – Павліша. І вже останній бере відповідні документи на технічного кандидата та розпочинає «заморозку» штабу «Слуги Народу». Фактично – валить його роботу, паралельно подаючи документи технічного кандидата в Київ перед з’їздом.

Тобто, Херсонщина ризикує наповнитися «парашутистами» – людьми, що не мають жодного відношення до регіону, ідеології партії і нікому взагалі невідомі. Такою діяльністю послаблюються і самі штаби та йде масштабна дискредитація в очах громадян усієї партії «Слуга Народу».

Небезпека ще й в тому, що в разі проходження цих технічних парашутистів до парламенту фракція може бути розвалена з середини і відбудеться масштабна дискредитація як політичної сили, так і Президента!

Така схема вже працює не тільки на Херсонщині, а в інших регіонах. Зокрема, вже відомо про подібні факти на Одещині, Миколаївщині, Кіровоградщині та Харківщині, де Трегубенко разом з Народофронтовцем Антоном Геращенко пропонують за гроші місця в партійних списках різних політсил.

Фактично, південно-східна частина України знаходиться під загрозою політичного реваншу колишнього регіонала Юри «Єнакієвського» та його бізнес-пкартнера БППшника Кононенка, та готується злив частини України Кремлю. А після розвалу політичної системи з середини парламенту – й втрати України.

Джерело

Залишити відповідь