Прес-секретарем Зеленського стала журналістка з Херсона

У конкурсі на посаду прессекретаря президента Володимира Зеленського перемогла 32-річна журналістка Юлія Мендель, родом іх Херсона. Вона працювала на українських телеканалах та писала для іноземних видань.Зазначено, що кандидати на відповідну посаду мали знати не менше трьох мов, мати досвід в журналістиці або публічній сфері та готовність працювати 24/7, якщо виникне така потреба.

Юлія Мендель народилася в Херсоні та вивчала журналістику в столиці України. Журналістка працювала на телеканалах ICTV, “Еспрессо-ТВ” та “Інтері”. Також вона вже кілька років співпрацює з The New York Times. Раніше Мендель писала для українського видання Forbes і американського Politico.

У 2015 році журналістка разом із дев’ятьма іноземними колегами за програмою Міжнародного інституту преси побувала в редакціях таких американських медіа як The Wall Street Journal, The New York Times, CNN. Наступного року Мендель відвідала тренінг для журналістів у Єльському університеті (США).

У тому ж 2016 році бурхливу дискусію викликав пост журналістки у Facebook про непристойні коментарі на її адресу від незнайомого чоловіка. Через розповідь Мендель почалися суперечки щодо того, чи варто про випадки домагань розповідати публічно. Сам же пост набрав сотні вподобань.

Залишити відповідь