Ремонт онлайн: Херсонці зможуть стежити за станом доріг через інтернет

Очільник облдержадміністрації, Юрій Гусєв 16 липня під час робочої наради зі своїм заступником Сергієм Тригубом, представниками профільних структурних підрозділів ОДА та служби автомобільних доріг, ознайомився з інформацією щодо ремонтів на дорогах області та запропонував залучати жителів Херсонщини до визначення найважливіших для ремонту ділянок автошляхів, а також оцінювання якості виконаних робіт.
«Потрібно створити публічну інтерактивну електронну карту автомобільних доріг Херсонської області, і позначити ділянки: де що планується побудувати, де вже побудовано, та де здійснюється ямковий ремонт. Для того щоб суспільство знало, де що відбувається, і могло це проконтролювати. Крім того, на наступний рік нам потрібно побудувати комунікацію з населенням про те, які дороги треба ремонтувати першочергово», – наголосив Юрій Гусєв.

У свою чергу, заступник голови ОДА Сергій Тригуб відзначив, що фінансування ремонту автошляхів по областях здійснюється у конкретному відсотковому співвідношенні, тому важливо реагувати на громадську думку.

«Кошти виділяються залежно від загального кілометражу доріг по області, і в процентному відношенні вони відразу поділяються на певні види робіт. Тому першочергово ми намагаємося задовольнити всі потреби по зверненням щодо найбільш проблемних ділянок доріг», – поінформував Сергій Тригуб.

Залишити відповідь