Рятувальники опублікували важливу для громадян інформацію

За даними УкрГідрометцентру, 25 грудня в Україні пориви вітру 15-20 м/с, в Приазов’ї місцями 25-28м/с, окрім західних областей, хуртовини; на дорогах ожеледиця, пише Херсон Таймс.

Вночі та вранці 25 грудня 2018 року по Херсонській області та м. Херсону очікується ускладнення погодних умов: дощ з переходом у сніг, мокрий сніг, місцями сильні опади, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на автошляхах ожеледиця, посилення північно-західного вітру 15-20 м/с, вночі місцями пориви 25-29 м/с. Температура повітря протягом доби утримається від 3 морозу до 2 тепла.

Також у  Кіровоградській, Черкаській, вночі місцями і в Київській областях сильний сніг; у Дніпропетровській, вночі місцями і в Миколаївські областях сильний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь.

У Києві 25 грудня помірний сніг, пориви вітру 15-20м/с, хуртовини; на дорогах ожеледиця. Приріст снігового покриву 5-10 см.

Такі погодні умови можуть зумовити часткове порушення руху транспорту на автомобільних дорогах та вулицях, а також ускладнюватимуть роботу органів комунального господарства.

Залишити відповідь