Сальдо у Херсоні розповів про те, як неможливе можливо

Літо вже не за горами, а про прибирання зимового піску біля бордюру в місті, так і не згадали. Пісок, пил, одна з головних весняних бід Херсона – тополиний пух, всім цим дихають городяни, а адже це небезпечно для здоров’я.

Як би не було сумно, але, на жаль, багато херсонці відзначають той факт, що за останні роки Херсон став набагато брудніше. Також, як ми вже писали раніше, ніхто не займається і висадкою квітів. В “конструкціях”, призначених для рослин, часто збирається тільки сміття.

Крім того, в цьому році бур’ян в Херсоні, дійсно, важко не помітити. Адже в багатьох місцях, трава, практично по коліно.

Ми звернулися за коментарем до людини, який довгий час керував міським господарством, депутату херсонського міської ради, людині, який тричі обирався мером Херсона Володимиру Сальдо з питанням: “Невже так складно утримувати порядок в місті? У чому ж причина, що з самими найпростішими, на нашу думку, завданнями міська влада останнім часом не справляється? ”

Володимир Сальдо зазначив, що раніше все сміття з прибордюрні територій регулярно забирався. Він особисто висаджував квіти, які все ще цвітуть на деяких територіях.

Зараз же він зауважив, що херсонці намагаються своїми зусиллями зробити місто чистішим і краще, але цього мало. Потрібна централізована і організована робота всіх комунальних служб. Відповідальним повинен бути керівник вміє організувати цей процес.

Також Володимир Васильович зазначив, що вже другий рік поспіль по місту не ведеться масовий покіс трави, а це дуже небезпечно.

Повний коментар Володимира Сальдо дивіться у відео:

Джерело

Залишити відповідь