Що чекає херсонських заробітчан при виїзді на роботу до країни-агресора

В той час, коли Україна переживає не найкращі часи, багато наших громадян вирішили ризикнути, відправившись на заробітки закордон. За даними Міністерства Соцполітики, на постійній основі за кордом нашої держави знаходиться майже 3,5 млн. українців. Якщо говорити про міграційний процес загалом, то у ньому кожного року беруть участь до 9-ти млн. українських громадян.
Погодьтеся, таке число вражає. Та ще більше змушує дивуватися те, що серед цих мільйонів є значна частина наших рідних та близьких, товаришів та сусідів, які відшукали «тепленьке» містечко для роботи на території країни-агресора.
Безперечно, ніхто не може вам наказувати, як-де-коли працювати, якщо у рідних краях немає такої змоги, та слід, все ж таки, зазначити, що міграція в Росію – це, в першу чергу, випробування долі.
Це в черговий раз доводить поведінка російської сторони відносно українців. Так, як повідомляють українські ЗМІ, посилаючись на Державну прикордонну службу України, наразі перетинання українцями кордону у напрямку Росії – це справжнє випробування, адже частими стали випадки, коли російські прикордонники безпричинно забороняють в’їжджати до їхньої країни. Пояснюють це проблемами з оформленням документів, перевищенням об’єму двигуна та інше, а ще, на що не можна не звернути увагу, змушують говорити на відео про самостійну відмову від перетину кордону. Ось так, їхали-їхали і передумали! Також не можна забувати і про можливий вплив спецслужб на території країни-агресора.
Стосовно такої поведінки важко щось коментувати. Єдине, що пояснює такі дії російських прикордонників, так це нещодавнє затримання на території Воронежської області начебто представника СБУ, який намагався дізнатися місця дислокації військових частин. Згідно російського законодавства, він підозрюється у шпигунстві.
Як бачите, ситуація більш ніж напружена. Саме тому, плануючи поїздку, пов’язану з працевлаштуванням на території Російської Федерації, треба сім разів відміряти, а вже потім різати. А ще краще знайти альтернативу: якщо відправлятися закордон у пошуках роботи, то розглядайте краще Європу чи навіть Америку – при можливості. Та це тільки альтернатива – ідеальним варіантом буде залишитися на території рідної України та відроджувати Її і розвиватися тут – у рідних краях.

Залишити відповідь