Сотні тисяч доларів та елітна нерухомість: ще один з кандидатів в Президенти обурив українців

Журналісти показали декларацію про доходи кандидата в президенти України і екс-никами СБУ Ігоря Смешка. Про це пише Херсон Таймс з посиланням на Главком.
Так, згідно з документом, у політика на різних рахунках перебуває понад 121 тисяч американських доларів, майже 113 тисяч євро і трохи більше 9 тисяч гривень. Готівкою у Смешко є 270 тисяч американської валюти.

Що стосується нерухомості, то в декларації кандидата зазначено, що він є власником чотирнадцяти земельних ділянок площею понад 7 га, житловий будинок площею більше 400 квадратних метрів в селі Музичі Київської області. Є у Смешко і квартира в столиці – її площа 37,7 «квадратів» і 25% квартири загальною площею майже 320 квадритних метрів в Києві.

Згідно з документом Ігор Смешко, крім усього іншого, володіє недобудованими будинками на майже 144 квадратних метра і 510 кв. м в селі Музичі, що під Києвом.

Крім цього, колишній керівник СБУ має в розпорядженні базу відпочинку, площа якої становить майже 2270 кв.м і земельною ділянкою 12960 квадратних метрів в селі Рибаківка Миколаївської області. За даними декларації все це належить ТОВ «Бізнес Консалтинг Центр», яка зареєстрована на дружину кандидата.

Також Ігор Смешко володіє ТОВ «Лагуна» – фірми, яка займається готельним бізнесом.

У 2017 році Смешко отримав пенсію в розмірі трохи більше 249 тисяч гривень і зарплату за сумісництвом – понад 12 тисяч гривень.

Залишити відповідь