Справа Гандзюк: адвокат підсудного зробив гучну заяву

Чергову гучну заяву було зроблено в Шевченківському райсуді Києва під час розгляду обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради Владиславу Мангеру. Нагадаємо, що його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк.
Як заявив один з адвокатів, прокурор Калита, яка виступає в суді як сторона обвинувачення, отримує щомісячну винагороду за участь в процесі і фальсифікації доказів. За його словами, сума «премії» становить 2000 доларів. Захист Мангера також заявила, що прокурор займається «кришуванням» незаконного бізнесу в Херсонській області. Сам же процес був названий політичною розправою.

«Прокурор Калита отримує позаслужбовий щомісячну винагороду в розмірі 2000 доларів за участь в даному кримінальному провадженні та за підписання завідомо неправдивих документів щодо Мангера. Прокурор Калита має домовленості з Генеральною прокуратурою щодо заняття посади в прокуратурі Херсонської області за результатами даного кримінального провадження. Прокурор Калита є керівником організованого злочинного угруповання, яке містить «місця розпусти» в Херсоні », – заявив адвокат Мангера.

Прокурор Боян, за словами адвоката, отримав вказівку про участь у виробництві, так як є фігурантом двох кримінальних справ щодо отримання хабара. Також він має незадекларовану нерухомість в Португалії вартість 860 тисяч євро.

Зараз суддя оголосив перерву в засіданні.

Гривна

Залишити відповідь