Аваков уявив себе богом: стало відомо про ультиматум міністра МВС Зеленському

Протягом годинної розмови між президентом України Володимиром Зеленським та міністром МВС Арсеном Аваковим останній не тільки відмовився від запропонованих йому заступників, але і не погодився віддати Національну гвардію Зеленському, пише provokators.top.
За інформацією джерел «Дзеркала тижня», відбулася зустріч Володимира Зеленського та Арсена Авакова за участю глави Офісу президента Андрія Богдана і помічника президента Сергія Шефіра, якого вважають близьким другом міністра внутрішніх справ.

Судячи з усього, про мир і злагоду між главою силовиків і Банкової говорити не доводиться, – протягом годинної розмови Аваков не тільки відмовився від запропонованих йому заступників і заявив про бажання самостійно формувати команду МВС, але і не погодився віддати Національну гвардію Зеленському.

Про це в своїй статті для видання пишуть Михайло Каменєв, керівник ГО «Правозахисна ініціатива», і Степан Золотар, юрист, голова Фонду регіональних ініціатив.

На їхню думку, питання заступників незабаром вирішиться і не обов’язково стане критичним, адже довелося же Авакову змиритися з призначенням Екі Згуладзе своїм першим заступником, а Хатіі Деканоїдзе – главою новоствореної Національної поліції.

«А от щодо Національної гвардії все може бути складніше, – не виключено, що якщо такі зміни будуть прийняті, міністр МВС сам подасть у відставку. Принаймні, така загроза прозвучала під час зустрічі на Банковій », – відзначають експерти.

Залишити відповідь