Стало відомо, які лікі підробляють найчастіше

Як відомо, лікарські препарати здатні не тільки зцілити, але і руйнувати здоров’я. Особливо, якщо вони підроблені. І якщо в аптеках якість ліків хоч якось контролюють, то в так званих інтернет-магазинах, можна купити звичайну фальшивку – токсичну підробку або з ефектом плацебо, яка надовго запам’ятається вашому організму.
Найбільш часто зловмисники підробляють препарати, які в нашій країні продаються без рецепта. Це антибіотики, гистаминние, протигрибкові і седативні засоби. Найбільше підробляють парацетамол, анальгін, цитрамон і колдрекс.

Такі таблетки не містять діючу речовину. В окремих випадках його замінюють дешевшими і небезпечними домішками. Як правило, фальшиві препарати виготовляють з крейди, тальку, крохмалю, цукрової пудри, білої глини і навіть клею.

Втім, трапляються на халтури не тільки вітчизняні, а й іноземні виробники.

Як же відрізнити підробку від якісних медикаментів?

– можна просвітити етикетку лампою ультрафіолетового світла. На упаковці має бути присутня спеціальне маркування.

– насторожити повинна низька вартість препарату. Як відомо, яка ціна – така і якість.
– неякісна упаковка медикаментів – перша ознака підробки. У такому випадку варто звернути увагу на чіткість друку, термін придатності і наявність вкладиша.

– вимагайте у продавця сертифікат відповідності. Відмова свідчить про те, що препарати отримані від сумнівних виробників і посередників.

Залишити відповідь