Центр Херсона перетворюється на звалище і нічліжку для бездомних

Санітарний стан міста залишає бажати кращого. Неодноразово сайт «Гривна» повідомляв про те, що херсонці самостійно забруднюють місця загального користування, залишаючи сміття на прибудинкових територіях, тротуарах або в парках.
Але цього разу мова піде про міську владу, яка не контролює чистоту, тим самим перетворюють Херсон в смітник. За словами голови організації «Самооборона Херсон» Інни Усачевой, гілки то обрізали, а прибрати забули. Цим змушені займатися місцеві жителі. Дана ситуація спостерігається в центрі міста, по вулиці Маяковського.

«Центр міста, вулиця Маяковського. Слідом за межі не фасадною частиною будинку № 5 зараз так. Трохи менше гілок, тому що вивезли. А зазвичай тут місцевість заростає бур’янами, де можна справити нужду і переночувати людям без постійного місця проживання. І з усім що випливають відходи, які перетягуються з сміттєвих баків неподалік. Незважаючи на наявність підрядника, який отримує бюджетні кошти за планові прибирання, бардак залишається незмінним», – обурилася Усачова.

Також херсонка додала, що над прибиранням даної території найчастіше працюють самі мешканці. Вони змушені прибирати і вивозити сміття після суботника самостійно, збираючи кошти, а це чималі гроші. Щоб вивести всі відходи, потрібно кілька величезних машин.

Залишити відповідь