У Херсоні курсанти-першокурсники склали Присягу працівника поліції

У пятницю, 11 жовтня на стройовому плацу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ курсанти першого курсу, які у майбутньому прийдуть на службу в органи Національної поліції, урочисто склали Присягу працівника поліції. Це майбутні фахівці кримінальної поліції та слідства.Напередодні Дня захисника України молоді курсанти присягнули вірно й самовіддано служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки. Після урочистих слів Присяги, почесні гості вручили кожному першокурснику особистий жетон працівника поліції.

На заході були присутні представники обласної влади, керівництво навчального закладу, правоохоронних органів, рідні та друзі курсантів.  Всі почесні гості свята бажали першокурсникам міцного здоров’я, успішного навчання, досягнення мрій та миру в Україні.
Також для присутніх гостей відбувся показовий виступ курсантів факультету – майстрів рукопашного бою. Захід завершився урочистим маршем курсантів під звуки оркестру Головного Управління Національної поліції в Херсонській області.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Залишити відповідь