У Херсоні маленький хлопчик о третій годині ночі на зупинці чекав маму

В. о. уповноваженого у справах дітей президента України Микола Кулеба написав 18 травня в «Фейсбук».
Дамо текст в повному обсязі:

«Сьогодні о третій годині ночі я заїхав в Херсон, бо вранці у мене повинна була бути конференція. І побачив маленького хлопчика, який сидить на зупинці, а поруч з ним стоять люди сумнівної зовнішності. Маючи певні передчуття, я зупинився. Навіть якщо вони його батьки, я хотів поцікавитися, що вони роблять в таку пізню годину з маленькою дитиною. Можливо, їм потрібна допомога. Як виявилося, це була пара підпилих, яка просто гуляла. Я почав спілкуватися з хлопцем, він виявився дуже відкритою, довірливим і відразу почав розповідати мені свою історію.

Він 7 годин чекав повернення матері, яка пішла “на концерт”, і така ситуація трапляється не вперше. А тепер чекав ранку, щоб першою маршруткою їхати шукати батька.

Деталі історії дивіться у відео.

Висновок тут один: можна нарікати на патрульну поліцію, яка їздила повз зупинки, але не звернула на 11-ти річну дитину уваги. Можна нарікати на перехожих, яких чимало за цей час пройшло повз, але ніхто не зміг йому допомогти. Можна нарікати на соціальні служби, приходили за день до того в його сім’ю, щоб налякати матір, позбавлять материнства. Хоча вона не здатна подбати навіть про себе.

Цією історією я ділюся для того, щоб ми задумалися, яким ми хочемо бачити наше суспільство. І що кожен з нас для цього може зробити. Чужих дітей не буває? Але чи готові ми віднестися до чужої дитини, як до власної, і допомогти їй? Якщо ви опинилися в схожій ситуації, не зволікайте – відразу телефонуйте в поліцію, дочекайтеся її і потім обов’язково поцікавтеся у поліції і соціальній службі, допомогли цій дитині!

Не будь байдужим

Джерело

Залишити відповідь