У Херсоні видали унікальну книгу про художній музей імені Шовкуненко

Школа гуманітарної праці багато років запроваджує проект «Музейна педагогіка». Згідно нього учні опановують музейний простір, знайомляться з експозицією та вчаться розуміти мистецтво, про це пише видання Херсон Таймс.

У рамках проекту, під керівництвом кандидата педагогічних наук Фелющенко Інни Василівни, учні досліджували шедеври Херсонського художнього музею ім. О. Шовкуненко.

Результати своєї роботи вони виклали у книзі-альбомі “Шедеври колекції Херсонського художнього музею ім. О. Шовкуненко”, під редакцією заслуженого працівника освіти України А.О. Кияновського. Яку вони, презентували заступникам директорів шкіл з виховної роботи 21 грудня 2018 року, в приміщенні музею.

Книгу “Шедеври колекції Херсонського художнього музею ім. О. Шовкуненко” на англійській мові отримали шкільні бібліотеки та Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки, у дарунок від Школи гуманітарної праці.

Для присутніх, заступник директора з наукової роботи Херсонського обласного художнього музею ім. О. Шовкуненка  Влада Дяченко провела екскурсію по експозиції. Наприкінці зустрічі у історичній будівлі пролунала музика Моцарта та «Щедрик» М. Леотовича у виконанні струнного квартету солістів Херсонської філармонії під керівництвом Лариси Пономаренко.

 

Залишити відповідь