У справі Зайцевої все кардинально змінилося: адвокат вимагає звільнити підсудну

Захист винуватиці страшного ДТП у Харкові на вулиці Сумській Олени Зайцевої просить змінити вердикт, про це пише видання Херсон Таймс.
Адвокат потерпілих Лариса Матвєєва розповіла подробиці того, що зараз відбувається з гучною справою, пише «Сегодня».

«Пом’якшити Зайцевої покарання до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на два роки. А також застосувати вимоги ст. 75, 76 ( «Звільнення від відбування покарання з випробуванням» і «Обов’язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням». – Авт.) – звільнити її від основного покарання з визначенням іспитового строку на розгляд суду. У перекладі на людську мову – це п’ять років умовно », – пояснила Лариса Матвєєва.

При цьому адвокат підкреслює, що умовний термін можуть допустити лише за згодою потерпілих. Також Матвєєва розповіла, що Зайцева за цивільними позовами просить застосувати часткової порядок стягнення замість солідарно: з Зайцевої – 30%, а відшкодування 70% суми покласти на Дронова.

Матвєєва додала, що по відношенню до іншої винуватця ДТП – Геннадія Дронова нічого нового не з’явилося: він і його захист вважають його невинним, просять вирок скасувати, а провадження закрити.

«Позиція Зайцевої кардинально змінилася. Адже вона спочатку визнавала свою провину, сказала, що прийме будь-яке покарання і буде вважати його справедливим », – повідомила Матвєєва.
Відзначимо, потерпілі таким поворотом справи обурені.
«У щирість і каяття Зайцевої, її готовність спокутувати свою провину, потерпілі ніколи не вірили і завжди називали її дії лицемірними. Їхня думка підтвердилося », – каже адвокат.
Крім того, потерпілі перебувають у стані невизначеності ще й тому, що Зайцева все ще продовжує читати справу, а обмежити таке процесуальне право можна тільки за клопотанням прокурора або слідчого.

«У справі не поставлено крапки і для потерпілих, це надзвичайно важко і заподіює додаткові моральні страждання і біль. Для мене абсурдно з її боку оскарження, тому що ніякого покарання, окрім як максимального справедливого, тут бути не може », – розповів інший адвокат потерпілих Дмитро Марцонь.
З адвокатом Олени Зайцевої журналістам не вдалося зв’язатися.

Залишити відповідь