Українці більше не зможуть купити шампанське і коньяк

Україна все ще шукає назви для алкогольних напоїв з захищеними географічними позначеннями. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики України.
Відзначимо, що мова йде про такі алкогольні напої, як портвейн, коньяк, шампанське і деяких інших. У прес-службі заявили, що в даний час над пошуком нових назв трудяться фахівці з Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, а також кілька профільних представників даної галузі. «Так, протягом листопада-грудня 2018 року чиновники провели вісім регіональних хакатонів з пошуку альтернативних назв. Також проводилося онлайн-голосування », – сказано в повідомленні.

Результати голосування показали, що 25,6% респондентів вважають, що найкращим назвою для коньяку на території України стане «Українське бренді», або «Бренді України». Друге місце з 9,4% голосів було віддано «Бурштин / Бурштинок / Бурштиняк», а третє місце дісталося «Гайстер» з 8,5% голосів. Проте, ніякі остаточні рішення з даного приводу ще не були прийняті. Слід нагадати, що до 1 січня 2026 року Україна, в рамках «вільної торгівлі» з Європейським Союзом, повинна ввести нові назви для коньяку, шампанського, портвейну, мадери, хересу і так далі.

Залишити відповідь