В готельний бізнес на Херсонщині буде інвестувати Катар

Україна та Катар підписали 13 двосторонніх документів та два комерційні контракти. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на своїй сторінці у твітері. Підписання відбулося під час офіційного візиту В. Зеленського до Катару, пише Нова Каховка City.
«Радий підписанню 13 важливих документів між Україною і Катаром, а також 2 комерційних контрактів. Наші країни мають і реалізують великий потенціал для поглиблення співпраці. Вдячний Еміру Таміму бін Хамаду Аль Тані та прем’єр-міністру, міністру внутрішніх справ Халіду бін Халіфі Аль Тані за гостинність», – зазначив Зеленський.

Зокрема, Катар визнає українське водійське посвідчення і українські дипломи моряків. Домовилися країни і про спільний розвиток українських портів.

Під час Чемпіонату світу з футболу в 2022 році в Катарі контролювати порядок в місті будуть і українські поліцейські спільно з місцевою поліцією.

Крім цього, Катар зацікавлений в інвестиціях в український готельний бізнес в Києві, Одесі та Херсонській області та у входженні в банківський ринок України.

Обговорювалася також можливість інвестицій в інфраструктурні проекти і розвиток авіаперельотів в Україні.

Залишити відповідь