В Україні створили електромагнітну зброю

Підприємства оборонного комплексу України розробили і освоїли виробництво електромагнітного зброї. Це зброя призначена для ураження різних типів військових радіоелектронних засобів, в тому числі систем енергопостачання і систем передачі даних, повідомляє прес-служба “Спецтехноекспорт”.
Для розробки нового типу зброї “Укроборонпром” уклав домовленість з оборонної компанією з Індії. Залучені іноземні кошти були спрямовані на створення науково-технічної документації та виробництво дослідних зразків.

За принципом роботи нове електромагнітне зброю створює потужне електромагнітне випромінювання, що призводить до виходу з ладу радіоелектронної апаратури, в складі озброєнь і військової техніки, або створює значні перешкоди в її штатному функціонуванні.

Такий тип озброєння використовує лише енергію електромагнітного випромінювання, тому його дія не має летального впливу на людей, проте здатне вивести з ладу будь-яку техніку або об’єкти інфраструктури, які оснащені електронними системами.

Електромагнітні боєприпаси можуть бути розміщені як на ракетних, так і авіаційних носіях, включаючи безпілотні літальні апарати. Таким чином, нове електромагнітне зброю може ефективно застосовуватися проти стратегічно важливих цілей противника, в тому числі командних і адміністративних центрів, вузлів зв’язку, електростанцій, об’єктів протиповітряної оборони і т.п. Без ризику нанесення шкоди цивільному населенню.

Залишити відповідь