В Україні виявили небезпечне підроблене масло: названі марки

В українських магазинах і на ринках продовжують продавати підроблене вершкове масло. Фальсифікат навіть потрапляє в їдальні дитячих садків.
Про кілька таких випадках розповіли на сайті Держпродслужби. Зокрема, в Житомирській області під час перевірки одного із закладів роздрібної торгівлі здійснили відбір зразка масла з маркуванням: 73% жиру, виготовлене ТОВ “Терен Про”. Воно виявилося підробкою.
Результати лабораторних досліджень свідчать, що масло не відповідає вимогам за змістом метилових ефірів жирних кислот. Крім того, встановлено, що суб’єкт господарювання за вищезазначеною адресою не зареєстрований як потужність з виробництва вершкового масла“, – повідомили в прес-службі.

А у Вінницькій області на прилавках магазинів виявила масло “Карпатське” 73% жиру. На етикетці зазначалося, що виробником є ​​ТОВ “Коломийський молочний завод”.
Перевірка встановила, що на території Івано-Франківської області таке підприємство не зареєстровано як потужність і взагалі не існує“, – говорять в Держпродслужбі.
Фальсифіковане масло вилучили з обігу і в Кіровоградській області – в супермаркетах і харчоблоці дитячого садка.
Під час перевірки інспектори взяли зразки трьох марок. У торгових точках міст Кропивницький і Долинське – масло “Селянське” (73% жиру виробництва ТОВ “Вівальді Д”) і “Вершкова долина” (72,6% жиру виробництва ДП “Старокостянтинівський молочний завод”). А на харчоблоці дитсадка в Знам’янці – вагове масло жирністю 72,5% виробництва ТОВ “Хеппі Мілк Плюс”.

“У всіх зразках виявлено невідповідність вимогам нормативної документації по трігліцерідной складом молочного жиру, що є порушенням законодавства про безпечність та якість харчових продуктів і, відповідно, розцінюється як фальсифікація. До того ж один із зразків (ТОВ” Хеппі Мілк Плюс “) не відповідав вимогам за фактичними мікробіологічними показниками, причиною чого могло стати порушення температурного режиму при зберіганні“, – розповіли у відомстві.

Джерело: ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Залишити відповідь