Вакарчук накинувся на Зеленського

Знаменитий співак Святослав Вакарчук в інтерв’ю накинувся з обвинуваченням на кандидата в президенти України Володимира Зеленського. Лідер “Океан Ельзи” звинуватили художнього керівника студії “Квартал 95” у співпраці з олігархом. Про це у вівторок, 12 лютого, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на відео інтерв’ю на YouTube-каналі “KishkiNa”.
“Коли ти говориш, що треба боротися з олігархами, але разом з цим сам пов’язаний з олігархом, то неважливо, яка твоя прізвище, неважливо, чий ти кандидат. Ти кажеш неправду”, – заявив Святослав Вакарчук, натякаючи на те, що Зеленський співпрацює з олігархом Ігорем Коломойським.

Окремо Вакарчук закликав Володимира Зеленського і всіх інших кандидатів у президенти, взяти участь у телевізійних дебатах, стверджуючи, що це вкрай важливо для виборців.

Нагадаємо, що президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня 2019 року. ЦВК України зареєструвала 44 кандидата в президенти. Загалом документи в ЦВК подали 94 людини. Серед кандидатів в президенти 40 – чоловіки, а 4 – жінки.

Залишити відповідь