Вийшов новий мультфільм про історію України. ВІДЕО

Історія України – повна і безкомпромісна, без прикрас і попси (Артем Полежака + ТНМК)
Під пісню, яку виконала українська група «Танок на Майдані Конго» на вірші харківського поета Антона Полежаки, в мультику проносяться київські князі, які ходили походами на Візантію, запорізькі козаки, Богдан Хмельницький, Володимир Великий, який хрестив Русь, і інші знакові постаті української історії.

Згадали в пісні академіка Петра Могилу, Котляревського з його «Енеїдой», «Заповіт» великого Кобзаря, а також багатьох українських поетів і письменників, які розповідали про непросту долю країни і її жителів.

Розповіли співаки про червоний терор, які влаштували більшовики на території України, і про Голодомор, що знищив кожного третього жителя країни.

Заспівали про героїв Крут і партизанів Холодного Яру, воїнів УПА та Небесної сотні. Протягом всієї історії України боролась за свою незалежність. Боротьба триває і зараз. І то, якою буде Україна, залежить від самих українців – такий лейтмотив пісні.

Мультик дуже сподобався тим, хто його подивився. У соцмережі користувачі залишили захоплені коментарі. Зокрема, волонтер Міросав Гай назвав його «крутим», а синоптик Наталія Діденко написала: «Геніально».

Залишити відповідь