Юрій Гусєв повинен бути керівником військово-цивільної адміністрації в Херсонській області

Олексій Мочанов спеціально для ПІК: Юрій Гусєв повинен бути керівником військово-цивільної адміністрації в Херсонській області.
Зустріч з відомим гонщиком та волонтером Олексієм Мочановим булу цікавою та емоційною. Говорили про головне и Херсонщину зокрема.

Олексій Мочанов:

«Твоя незалежність закінчується там – де закінчуються сили відстояти свою незалежність. Це стосується людини, або країни, або території … Війна – це чистої води рекет, тому ми повинні бать сільнимі.Незавісімость дісталася нам у подарунок, тому майже 30 років ми нею не дорожить. Прийшов час, коли ми за свою свободу віддали дуже хороших людей, це був цвіт України … і нам вже треба віддавати собі отче, що за цю свободу кров пролилася. Але відчуття, що за цей день (День Незалежності) щось віддано, поки не прийшло (про населення). Для кого-то війна – це час героїв, для кого-то – привід заробити.

У Херсонській області повинна бути військово-цивільну адміністрацію, як і в Донецькій і Луганській областях. Тому що область знаходиться на лінії розмежування з тимчасово-окупованою територією Криму. І завдання нічим не відрізняються від завдань, які стоять в Донецькій і Луганській областях на стику з тимчасово окупованими територіями, тому що ворог – ось він, за річкою, підступний і в будь-який момент готовий організувати заворушки, провокацію і відрубати наприклад Генічеськ. Тому Юрій Гусєв повинен бути керівником саме військової-цивільної адміністрації в Херсонській області з усіма наслідками, що випливають завданням…
».

Джерело: ПІК

Залишити відповідь