Юрій Рожков подякував херсонським активістам за підтримку

Один з потенційних кандидатів в народні депутати по 182-му округу Херсонської області, депутат місцевої ради, меценат Юрій Рожков подякував активістам Зе команди за пропозицію висунути його кандидатуру на виборах в парламент.
«Я безмежно вдячний Юрію Скрицькому та усім активістам Зе команди, які запропонували мене для реєстрації кандидатом в народні депутати України по 182-му округу, за довіру. Радий, що усі пропозиції щодо майбутніх кандидатів були проголошені відкрито, прозоро, що громаді був запропонований діалог», – зазначив він.

Юрій Рожков наголосив, що такий прогресивний підхід активістів повністю співпадає з принципами партії «Слуга Народу» та баченням політичного процесу в Україні Президентом.

«Окрім мене активісти запропонували балотуватись адвокату Євгенії Бєлой, бізнесмену та громадському діячу Ігорю Колихаєву, бізнесмену та волонтеру Сергію Максименко, а також молодому підприємцю, офіцеру запасу Павлу Ткаченко. Я підтримую кожного з них і впевнено можу сказати, що ці люди – моральні авторитети», – впевнений Рожков.
Він додав, що саме такі патріотично налаштовані, фахові та моральні люди можуть представити Херсонщину у Верховній Раді України.
«Ми готові боротися за Херсонщину та за майбутнє України!», – додав Юрій Рожков та закликав продовжувати відкритий діалог з громадою.

Меценат також попросив підтримки в Зе команди у реалізації його проектів у місті.

«Є ціла низка місцевих інвестиційних проектів, які я ще не закінчив. І я маю їх завершити. Буду щасливий, якщо Зе команда підтримає мене і в цих починаннях», – сказав він.

Залишити відповідь