З чотирьох тисяч українських військовозобов’язаних поблизу Криму формують бойові підрозділи

В Херсонській області 7 квітня стартували десятиденні навчальні збори територіальної оборони. Як повідомив на брифінгу глава Херсонської ОДА та керівник зони територіальної оборони Херсонської області Сергій Козир, нинішні навчальні збори є позаплановими.
«Зараз у зв’язку з подальшою мілітаризацією Росією тимчасово окупованого півострова Крим, збільшенням чисельності їх військ у державного кордону України, головнокомандувачем Збройних сил України прийнято рішення про проведення позапланових навчальних зборів 124 окремої бригади ТРО на території нашої області з 7 по 16 квітня», – повідомив козир.

За його словами, на Херсонщині формуються 8 підрозділів ТРО загальною чисельністю більше 4 тисяч військовозобов’язаних – це окремий стрілецький батальйон, окрема бригада ТРО в складі управління і 6 окремих батальйонів.

«Херсонщина лідирує з територіальної оборони. Це вже четверті навчальні збори … Всі хлопці, яких ми закликали, – наші громадяни, наші земляки, практично всі з них брали участь в попередніх трьох навчальних зборах. Є і досвід, і знання », – повідомив на брифінгу військовий комісар Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Зіньковський.

Нагадаємо, 6 квітня командування Сухопутних військ України оголосило про проведення військових зборів сил територіальної оборони в південних регіонах країни, в тому числі поблизу адмінграніци Криму з Херсонською областю.

У березні головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що Росія під виглядом підготовки до стратегічних навчань «Захід-2 021» стягує з усією території тактичні групи до східних кордонів України. Він також зазначив, що російські війська, які перекидали в анексувати Крим з Новоросійська і Ставрополя на навчання в березні, продовжують залишатися на півострові.

Залишити відповідь