Депутат Херсонської райради визнав провину в суді

Скандально відомий депутат Херсонської райради Олександр Власов визнав свою провину у вчинені злочину.
Мова йде про звинувачення в підробці документів – медичної довідки, завдяки якій йому вдалося уникнути відповідальності за водіння авто в стані алкогольного сп’яніння. Про це повідомляє в соцмережах голова “Херсонської самооборони” Інна Усачова.

Відсьогодні, Власов підсудний по двом провадженням, що стосуються легких тілесних ушкоджень у вигляді шматка відкушеного людського вуха та розбою з тілесними ушкодженнями середньої важкості. Справа про підробку документів відсьогодні закрита, оскільки за новими нормами цей легкий злочин отримав скорочення судового розгляду на рік, замість трьох -два. То адвокати Власова клопотали про закриття справи, а Власов, розуміючи, що будь-яке судове рішення вже не матиме терміну відповідальності, визнав свою провину у підробці медичної довідки, клопотав про закриття даної справи та вилучення даної справи із об’єднаного розгляду. Сторони по іншим справам не заперечували. Суддя Зубов з урахуванням обставин, закрив та вилучив із трьох об’єднаних справ справу про підробку документів”, – написала Усачова.

Олександр Власов залишається обвинуваченим в скоєнні двох кримінальних правопорушень – нанесення тілесних ушкоджень активісту організації “Цивільний корпус “АЗОВ” (Власов відкусив шматок вуха) та розбійний напад на екс-голову обласного “Правого сектору” Наталію Вотейчкіну.

В першому провадженні допитані всі свідки та вивчені матеріали. В другому – суд має вивчити відео слідчого експерименту. За словами Усачової, адвокати Власова намагаються затягнути розгляд справи.

Розбій щодо Наталі Вотєічкіної потребує вивчення відео слідчого експеременту, щодо чого 3 адвокати включно з адвокатом Кравчук, котра не є адвокатом у даній справі несуть ахінею. Зауважень до протоколу немає, є бажання блокувати подальший розгляд справи, де лишається це відео, допит підсудного та дебати. На погоджену дату 7 вересня на час 15:30 кілька місяців тому адвокати починають говорити, що у того справа на 11:00 і хз, чи звільниться, у іншого адвоката на 16:00”, – зазначила голова “Херсонської самооборони”.

Джерело

Залишити відповідь