Коломойський назвав ім’я ймовірного прем’єра

“Буду п’ять років нудити всім на зло”. Ігор Коломойський про хіханькі із Зеленським, картини Ложкіна і долю Донбасу.Олігарх Ігор Коломойський дав інтерв’ю російському виданню РБК. Бізнесмен не в перший раз заявив про “громадянський конфлікті” на сході України (насправді там – російсько-українська війна), чатах з президентом Володимиром Зеленським та про те, що нікуди не збирається більше виїжджати з України. Все найяскравіше і цікаве з інтерв’ю Коломойського – в 14 коротких тезах переказує LIGA.net.

Буде п’ять років нудити всім на зло. “Максимальна кількість людей хотіло б, що я кудись поїхав, але не дочекаються. Буду п’ять років всім нудити тут на зло”.

Богдан – один з головних його юристів. “Я його знаю вже років 15, з 2005-го. Чи співпрацювали з ним щільно років п’ять останніх. Він і його хлопці надавали мені юридичні послуги … Разів зо три бачилися. Аж до його призначення главою адміністрації. Зараз у нього вже часу, напевно, немає . Він один з моїх головних юристів останні п’ят років “.

Реготушки із Зеленським. “Останній раз бачив після інавгурації один раз мигцем. Іноді листуємося по WhatsApp: хиханьки та хахоньки, жартуємо. Вчора він мені прислав посилання на свій пост в Facebook про генерала поліції. А я йому ось що надіслав (показує фрагмент з радянського кіножурналу” Фітіль ” ). Зараз зідзвонюємося дуже рідко, тому що у нього купа справ, людина потрапила з корабля на бал. Раніше ми спілкувалися по телефону раз в два тижні, очно – раз в два місяці “.

У 2016 році Зеленський не захотів в “стадо баранів“. “Богдан розповідає, що в 2015-му після виходу на екрани він сказав Зеленському, мовляв, давай вже в президенти. Але я підозрюю, що у нього вже були свої плани. Ближче до літа 2016 року Богдан Зеленському пропонував балотуватися на довиборах в Раду. але той відмовився і сказав, що не хоче бути одним з цього старого стада баранів “.

Зеленський остаточно вирішив йти в президенти минулого літа. “У 2017 році, коли вийшов другий сезон серіалу (” Слуга народу “- ред.), ми про це впритул говорили. Але він ще не прийняв рішення, тому що сім’я, дружина, діти, батьки – і все не так просто. Для себе остаточне рішення він, думаю, прийняв минулим літо. Тепер, якщо назад відмотувати, я так думаю, що, коли Юрій Костюк (заступник голови ОПУ – ред.) писав сценарій, вірус президентства почав гуляти в умах. в результаті красиво вийшло “.

Перемога на виборах обійшлася в $ 20 млн. “Я думаю, що все виявилося набагато скромніше і дешевше раз в п’ять. Від 10 до 20 млн доларів. А другий тур, я думаю, взагалі нічого не коштував.

Відповідаючи на питання, хто, на ваш погляд, стане прем’єром України, Коломойський сказав: У фаворитах гонки (економіст, директор з розвитку бізнесу НАК Нафтогаз України) Юрій Вітренко і (гендиректор інвесткомпанії AYA Capital і заступник голови офісу президента з економічних питань) Олексій Гончарук .

УКРОП виявився помилкою. “Це не я створив (партію УКРОП – ред.), А Корбан з Палицею. Так там не гроші, копійки. Я допомагав їм в основному інформаційно. Але це спочатку була марна затія. Ні партії без лідера”.

Хвалить Порошенко. “Ну з основним завданням він впорався – врятував країну від вас (Росії – ред.). Він прийшов, Криму вже не було, Донбас вже був захоплений де-факто. Він зупинив агрессіію. Я можу критикувати його як хочете, але не перед вами . Ми всередині розберемося самі.

І забрав картину у Ложкіна. “Генератор Донецького метро”, Роман Мінін, 2014 рік. Це я у Ложкіна відібрав. День народження був у нього, йому подарували дві, я у нього одну забрав “.

А Фірташ вже давно ні на що не впливає. “Я не хочу це (справу стосовно Дмитра Фірташа – ред.) Коментувати, тому що не хочу йому нашкодити. Не хочу навлечть собі додатковий геморой з боку великих і жахливих. А що стосується самого Фірташа, я думаю, з 2014 року він ні на що не впливає. До цього надавав, а після всієї цієї історії немає. Тим більше він же сказав, що справа політично мотивована.

Купівля нерухомості в США була помилкою. “У Клівленді я б взагалі нічого не купував. Мої партнери купили. Вони вирішили інвестувати туди, але я вважаю, що це помилка. І через свою компанію позичив їм кошти. Вони на ці гроші купували. У Клівленді, ще десь”.

Є бізнес з росіянами. “Це для бізнесменів небезпечно, тому я не скажу (з ким з російських бізнесменів підтримує зараз відносини – ред.). Навіщо людям неприємності. Але я ні з ким не посварився. Бізнесу в Росії немає. Але у російських бізнесменів зі мною бізнес є. але я їх теж не назву “.

One Comment on “Коломойський назвав ім’я ймовірного прем’єра”

Залишити відповідь