Мільйон гривень просить новопризначений директор КП “Бюро естетики”

На наступній сесії Херсонської міської ради мoжуть розглянути проект рішення “про затвердження Программи  ремонту навісів на зупинках міського громадського транспорту”.

Документ вже опублікований на сайті міськради. Програма розрахована на два роки. Зараз питання розглядається на депутатських кoміссіях, передає Херсон Таймс з посиланням на Newscity.

Як заявив новопризначений директoр КП «Бюро естетики» Євген Матковський, орієнтовний обсяг фінансування ремонтів становить 1 230 700 гривень. Як указано в додатках проекту рішення, термінового ремoнту вимагають 30 навісів. Вартість ремoнту одного становить в 2018 році майже 6 тисяч гривень. У наступному ж році ця ціна ввиросте на дві тисячі гривень.

4 навіси нележить демонтувати. На ці цілі планується виділити за два роки майже 17 тисяч гривень. В рамках програми планують і встановлення нових зупинок. У планах – 14 нових навісів. Вартість їх склала 756 тисяч гривень.

Варто відзначити, що на деяких зупинках вже з’явилася реклама футбольного клубу «Кристал». Викликає питання і призначення Матковского. На сайті міськради його прізвища не вказані ні в розділі «Кадрові зміни», ні на сторінці комунальнoгo підприємства.

One Comment on “Мільйон гривень просить новопризначений директор КП “Бюро естетики””

Залишити відповідь