На засіданні Херсонської міської ради побили учасників АТО

На 1 березня було призначено продовження скандальної сесії Херсонської міськради, яка розпочалася рівно тиждень тому, пише Херсон Таймс.
Проте, як склалося вже по традиції не обійшлося і без провокацій. Зі слів очевидців, “журналіст” Сергій Нікітенко привіз до Херсону проплачених миколаївських “активістів”, які спровокували бійку в сесійній залі та не допустили до слова батьків загиблих воїнів АТО. В результаті, було складено 2 адміністративні протоколи на двох учасників конфлікту, які порвали плакати протестувальників, а саме, на Сергія Нікітенка та на дружину депутата Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександра Власова Лілію Якубсон. Дуже прикро, що в усій цій ситуації був замішаний Нацкорпус, який прикривав завезених тітушок.

Але, в усій цій ситуації залишився дуже незадоволеним пан Володимир Миколаєнко, оскільки депутати знову не змогли проголосувати питання стосовно передачі ТОВ «Старт Мері тайм Груп» в користування обширної земельної ділянки в мікрорайоні “Острів”.

Нагадаємо, що ТОВ «Старт Мері тайм Груп» перебуває у власності одного з найбагатших олігархів України та громадянина Росії Вадима Новинського.

Залишити відповідь