Простим херсонцям гаражі знесли, непростим узаконюють

Міська влада, яка у листопаді почала активну боротьбу із гаражами, які встановлені у подвір’ях багатоповерхівок, схоже, зробила виключення. мабуть для своїх, бо простим херсонцям гаражі знесли, непростим узаконюють.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ канал
На виконкомі депутат та начальниця інспекції з благоустрою Олена Мазур заявляла, що не існує взагалі ніякого законного шляху встановлення гаражів у місті. Тому знос гаражів, навіть на які є документи, видані ще Виконокомом ради народних депутатів наприкінці 80-х – цілком законний.

Документи багатьох громадян навіть не розглядали, а просто рано вранці зносили їх гаражі. Навіть, якщо всередині було майно та автомобіль.

Але, як зараз видно, частину гаражів не чіпали. На вулиці Фонтанній, а вірніше провулку Островського, наприклад, залишили більше десяти гаражів. Хоча, декілька безхазяйних неподалік, демонтували.

Читайте також: На Херсонщині директор підприємства привласнив майже мільйон гривень

Проте, у місті є випадки ще цікавіші.

Мешканцю Таврійського мікрорайону Віталію не просто не знесли гараж, а навіть пропонують надати земельну ділянку в оренду, строком на 10 років під будівництво гаража по вулиці 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії, в районі будинку № 5. Гараж там давно стоїть і згідно реєстру нерухомості, має №11.

Секрет Віталія простий – його прізвище Каменський і він є співвласником місцевого телеканалу ВТВ+. Тож, мер не захотів зносити його гараж, а депутати готові його навіть узаконити. Аби тільки не псувати відносини із власником медіаресурсу.

Друга щаслива власниця гаража, якій депутати готові дати землю під ним в оренду – Світлана Синяєва. Гараж є у неї у власності, хоча автомобіля вона не має. Стоїть він на вулиці Університетська , 108-а.

Окрім того, що Світлана психолог, про неї майже нічого невідомо. У Фейсбук зберіглося фото, зроблене під час місцевих виборів 2020 року, на якому Синяєва позувала з кандидатом в мери Ігорем Колихаєвим.

Чому їй пощастило, так само, як і Віталію Каменському, ми не знаємо.

Джерело: МОСТ

Залишити відповідь