Ремонт з порушеннями? 6,5 млн гривень за ремонт спортивного майданчика у Херсоні до завершення тендеру

Очільник міста Колихаєв відкрив відремонтований спортивний майданчик в парку “Херсонська фортеця” (біля політехнічного коледжу), про що повідомила прес-служба міськради.Загальна площа відремонтованого об’єкту 3500 квадратних метрів. Сам майданчик складається з футбольного поля, поля для волейболу та силового блоку – вуличні тренажери. Офіційна церемонія відкриття відбулася 19 вересня. Обійшовся ремонт бюджету Херсона в майже 6,5 млн гривень, але не обійшлося без махінацій.

Чиновники міськради настільки поспішали завершили реконструкцію майданчику до Дня міста, що вдалися до тендерних махінацій. Зокрема, роботи на об’єкті почалися задовго до тендерного аукціону на порталі державних закупівель “Prozorro”, що могли бачити всі херсонці.

Та й чиновники на чолі з Колихаєвим не пропускали можливість зробити фото та написати про реконструкцію в соцмережах. Зокрема, так зробила скандально відома депутатка міськради та начальниця Інспекції з благоустрою Олена Мазур.

11 вересня вона оприлюднили на своїй сторінці в соцмережах допис та фото з реконструкції майданчика в парку “Херсонська фортеця”.

В парке « Херсонська Фортеця» начата подготовка работ по установке первой многофункциональной спортивной площадки в городе! Мер города Колыхаев Игорь держит на личном контроле каждый метр выполнения данных работ! Вместе с коммунальным предприятием « Парки Херсона», Інспекція з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради провели совместный выезд! Совсем скоро жители города получат возможность заниматься спортом на свежем воздухе в парке, и конечно же любоваться благоустройством вокруг!”, – написала Мазур.

На фото ми бачимо представників компанії-підрядника, саму Олену Мазур та Ігоря Колихаєва, бачимо як роботи йдуть повним ходом. Але що там з “Prozorro”?! А нічого! Там ще триває термін подачі заявок від компаній. А тендерний аукціон заплановано лише на 16 вересня.

Простими словами, те, що тендер буде розіграно на користь певної компанії, в міськраді знали, знали й в КП “Парки Херсона”, яка і формально замовила проведення реконструкції. Що це за компанія, ми дізнаємося лише зараз і від прес-служби міської ради.

В новині на офіційному сайті працівники прес-служби чітко вказують прізвище забудовника.

“Безпрецедентним випадком назвав факт будування цього майданчика головний забудовник, який і впроваджував ініціативу херсонського мера, Сергій Крецу”, – написала прес-служба.

І, справді, випадок цікавий, хоча й не безпрецедентний. Адже такі “дива” з тендером та проведенням робіт до оголошення учасників торгів та переможця – нормальне явище для команди Колихаєва. Подібна ситуація була й з реконструкцією Потьомкінського скверу, яка, до слова, триває досі.

Але повернімося до забудовника. Сергій Крецу, який виступив на церемонії відкриття майданчику, є співвласником та директором фірми ТОВ “Поділюкс-Південь” з міста Одеса. І вона зустрічається в результатах тендерного аукціону на реконструкцію майдачику в парку. Ця компанія, яка. нагадаємо вкотре, почала виконувати роботи ще задовго до проведення всієї тендерної процедури, запропонувала “Паркам Херсона” ціну на 90 копійок менше від очікуваної вартості.

Але й тут щось пішло не так, адже в аукціоні приймала участь ще одна компанія з Одеси – ТОВ “Одесміськбуд”. І остання – перемогла, запропонувавши ціну меншу від “Поділюкс-Південь”. Аж на 109 гривень! І наразі йде кваліфікація переможця тендеру.

Коли буде оприлюднено сам договір з ТОВ “Поділюкс-Південь”, поки невідомо. Але, очевидно, що тендерний комітет комунального підприємства “Парки Херсона” підпише угоду саме з цією компанією, відхиливши пропозицію “Одесміськбуд” з формальних причин.

Залишити відповідь