Ремонти доріг у херсоні проводять по “старим” схемам

Ремонти доріг у херсоні проводять по "старим" схемам з плачевним наслідками

Минуло більше року після виборів у Херсоні, було задекларовано, що підходи до проведення робіт також зміняться, але ремонти доріг у херсоні проводять по “старим” схемам з плачевним наслідками.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ канал
Проте, всі бажаючі пожуть переконатися, що підхід не змінився, і наші звами податки вилітають в трубу, а моливо і в кишеню посадовців міської ради.

Якісні дороги – традиційна передвиборча обіцянка будь-якого кандидата в депутати чи очільники міста. Не став виключенням й Ігор Колихаєв, якого херсонці обрали міським головою. Звичайно, що сам мер ремонтувати дороги не вийде, тому йому була потрібна надійна людина, яка й організує весь процес.
І таким чиновником-господарником став депутат від “Опозиційної платформи – За життя” та радник міського голови Юрій Стельмашенко. Саме він протягом 2021 року в міськраді відповідав за наші з вами дороги.

Стельмашенко не придумав нічого кращого ніж завести свою компанію на “жирні” об’єкти.
Так сталося з ремонтом вулиці Потьомкінська, тендер на ремонт виграла компанія пов’язана з Юрієм Стельмашенко.

У гонитві за прибутком, ніхто навіть не подумав дізнатися у якому стані знаходяться комунікації під дорожнім покриттям у місці ремонту. Наслідки не забарилися, всього через три місяці після ремонту новенький асфальт зрізали, для ремонту комунікацій. Наслідок – збитки, на ремонт вулиці Потьомкінської витратили 3 872 483 гривень, а результат ями!

Стельмашенко, вже пішов з посади, а хто оплатить повторний ремонт?
Ремонти доріг у херсоні проводять по "старим" схемам з плачевним наслідками

Залишити відповідь