У Херсоні заговорили про підвищення вартості проїзду в маршрутках

Чиновники Херсонської міськради розпочали перевірки роботи громадського транспорту. Зокрема, маршруток. Про це повідомили на сайті міської ради. Загін чиновників перевірив роботу автобусів на маршруті №25.
Начальниця відділу транспорту Марина Плотнікова зазначила, що саме на роботу водіїв КП “Херсонкомунтранссервіс” надходять чисельні скарги від жителів села Молодіжне.

У ході перевірки встановлено, що замість шести автобусів на маршрут вийшло лише два”, – повідомили в міськради.

Заступник директора КП «Херсонкомунтрансервіс» з експлуатації Дмитро Мірошник назвав причини такої ситуації. За його словами, це незадовільний технічний стан автобусів, низька заробітна плата у водіїв (близько 7-8 тис. грн) та відсутність пасажирів, особливо у денний час.

«Ми не маємо змоги забезпечити належну роботу маршруту з декількох причин: перша – це дефіцит кваліфікованих водіїв із відкритими категоріями, потім – незадовільний стан доріг, що призводить до частого виведення з ладу автобусів та вимушеної зупинки на ремонт. Окрім цього, він нерентабельний, адже протяжність маршруту – 22 км, а вартість проїзду всього 6 гривень. При відсутності пасажирів маршрут зазнає збитків», – пояснює начальниця відділу експлуатації КП «Херсонкомунтрансервіс».

На “ХКТС”, на фоні цієї інформації, заявили про необхідність підвищення вартості проїзду до 10-12 гривень. За словами чиновників, причини тому вартість запчастин, витратних матеріалів та пального. Щоправда водії “ХКТС” та працівники комунального підприємства так і не змогли відповісти на питання щодо середніх витрат пального на рейс.

Чи готується проект рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках, поки невідомо. Але чиновники, схоже, вирішили “забити” на проблеми “чорної бухгалтерії” на комунальному підприємстві та інші порушення перевізником.

Джерело: nt.ks.ua

One Comment on “У Херсоні заговорили про підвищення вартості проїзду в маршрутках”

Залишити відповідь