У Херсоні протестували проти рейдерства. ФОТО і ВІДЕО

Сьогодні люди вчергове прийшли вимагати справедливого покарання для рейдерів, які безчинствують у Генічеському районі під прикриттям поліції охорони.
Так, нещодавно ми повідомляли, що в Генічеському районі представники Дніпропетровського злочинного угрупування в незаконний спосіб проводили роботи з покосу зернових культур на чужому полі. Цинізму ситуації придавав той факт, що все відбувалося під неприкритим контролем з боку поліції.
Це все підтверджується відео-доказами того, як поліція намагалася блокувати законних власників зерна. По цьому факту розпочато кримінальне провадження, проте, у зв’язку з тим, що у справі замішані представники поліції провадження стоїть на місці.
У зв’язку з цим, до будівлі Управління МВС у Херсонській області прийшли представники потерпілої сторони, серед яких чимало учасників АТО, з вимогами припинити тиск на чесних підприємців, які обробляють землі, а також притягти до відповідальності ТОВ «КСГ «Дніпро», яке здійснювало незаконні покоси, а також посадових осіб поліції, які «кришували» все це беззаконня.
Для довідки, власником ТОВ «КСГ «Дніпро» є колишній глава Дніпропетровської ОДА Касьянов. Особа вельми одіозна і не однозначна. Останній будучи великим латифундистом, прицілився незаконно через різні примітивні схеми привласнити якісні сільськогосподарські землі в Генічеському районі. Всі свої схеми Касьянов провертає через компанію КСГ “Дніпро”, кінцевим бенефіціаром якої він і є. Сама ж компанія захована в дуже цікавому для правоохоронних органів офшорі.
Проте незважаючи на велику кількість присутніх учасників, представники поліції не надали чітких відповідей стосовно того, коли діям «рейдерів» і посадових осіб поліції дадуть правову оцінку.

Як зазначив представник громадської організації “Об’єднання учасників бойових дій “Фенікс” Руслан Данилов – «В той час коли учасники АТО і ООС зі зброєю в руках відстоюють правову державу Україна в степах Донбасу, тут в рідній Херсонщині відбувається повне рейдерсько-бандитське свавілля під прикриттям поліції охорони».

Залишити відповідь