У Херсоні відбулась прес-конференція щодо можливої діяльності на шкоду України депутата Херсонської обласної ради Альберта Черепахи

У Херсоні відбулась прес-конференція щодо можливої діяльності на шкоду України депутата Херсонської обласної ради Альберта Черепахи
Херсонщина починаючи з 2014 року стала форпостом перед окупованим Кримом. Тут зароджувалась боротьба проти окупантів і сепаратистів і судячи з останньої прес-конференції ця боротьба проти сепаратизму триває і понині.
Так, представники місцевих проукраїнських сил: Тарасов Олександр – Майданівський рух Херсона та Данилов Руслан – ГО «Об’єднання учасників бойових дій «Фенікс» представили громадськості копії документів стосовно діяльності направленої на шкоду національним інтересам України депутата обласної ради Альберта Черепахи.
У зазначених документах йдеться про зв’язок Альберта Черепахи і колишнього очільника Генічеської РДА Німетуллаєва Сейтумера, який наразі переховується від правоохоронних органів у окупованому Криму.

Так, зі слів активістів, після втечі Німетуллаєва, Альберт Черепаха запропонував йому спосіб у який він збереже свій бізнес і вплив у Генічеському районі. Тож, у 2014 році, за своєю ініціативою Альберт Черепаха приїздив до Криму, де запропонував Німетуллаєву створити спільне підприємство, яке назвали «Співдружність-Південь». За домовленістю сільгосппідприємство Німетуллаєва «Чонгар» передасть основну частину активів підприємству новоствореному «Співдружність – Південь». Основну ж частину активів було просто переписано Альбертові Черепасі. Зі слів Олександра Тарасова: «близько 8-9 тисяч гектарів землі, сільськогосподарська техніка: трактори, комбайни та інше – все, що потрібно для ведення діяльності підприємства. Було передано активів на 15 млн. доларів без оплати, щоб уникнути оподаткування.»
Після передачі майна «Співдружнісь-Південь» на чолі з Альбертом Черепахою почало займатися господарською діяльністю на землях Німетуллаєва. Виручений дохід направлявся останньому. Документи про виплати 10-20 тисяч доларів були представлені на прес-конференції. Варто зазначити, що зі слів О. Тарасова :«На сьогоднішній день гроші як йшли так і йдуть до Криму, наповнюючи при цьому кишені сепаратисту Німетуллаєву. В той же час син Німетулаєва у своїх публікаціях згадував про те, що Альберт Черепаха неодноразово приїжджав до Криму і передавав гроші. Активно допомагав організації різних культзаходів в окупованому Криму.»
За результатами прес-конференції ми вважаємо, що правоохоронні органи терміново мають надати правову оцінку діям Альберта Черепахи, який з наявних документів може фінансувати сепаратиста Німетуллаєва!

Залишити відповідь