Херсонський суд випускає на вулицю підозрюваних у замовному вбивстві

Як раніше ми писали, через халатність керівництва та суддів Херсонського апеляційного суду Бугрик В.В., Полікарпової О.М. та «дивний» і на думку спеціалістів спланований збіг обставин, в підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.14 «Готування до злочину», п.11 ч.2 ст.115 «Умисне вбивство», ч.2 ст.15 «Замах на злочин», ч.2 ст.194 «Умисне знищення, або пошкодження майна» КК України громадянина Віременії Галустяна Гагіга Шагеновича, закінчився термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Сьогодні через таку «діяльність» суддів на волю вийшла людина, яка мала намір позбавити життя українців, а завтра будуть випускати зрадників України?..
За інсайдерською інформацією Гагіг Галустян вже покинув територію України і вітчизняне правосуддя не взмозі буде притягнути його до відповідальності, хоча правоохоронці мають на руках повну доказову базу його вини. АЛЕ, через спланований саботаж суддів, терміни розгляду справи по суті, за формальних причин, були затягнуті до моменту звільнення громадянина Вірменії з під варти. Дуже цікаво, як зміняться суддівські декларації за підсумками 2019 року?… Адже на останніх засіданням підсудний заявляв, що все «порішав» і анонсував своє звільнення з-під варти.
Можливо, судді Бугрик В.В. та Полікарпова О.М. беруть приклад з колег з Печерського суду Києва? Вірогідно, але їм не варто забувати, як ці самі столичні судді закінчують свою кар’єру….

Водночас, органи Прокуратури узрівши такі дії співробітників Херсонського апеляційного суду ініціювали перевірку зазначених «служителів Феміди» вище стоячою інстанцією.

Потерпіла сторона також не збирається залишати свавілля суддів безнаказаним і буде вимагати від НАБУ, ДБР та САП встановлення справедливості у діях суддів Бугрик В.В., Полікарпової О.М., а також Калініченко І.С. Останній, отримавши матеріали на початку квітня призначає засідання на середину травня майже наприкінці терміну тримання під вартою. В подальшому ми інформуватимемо вас, шановні читачі про пербіг та деталі цієї непростої та дуже ганебної для «служителів Феміди» справи.

Залишити відповідь