Херсонський суд випустив на волю підозрюваного у замовному вбивстві

Як раніше ми повідомляли, через халатність суддів Херсонського апеляційного суду, Бугрик В.В. та Полікарпової О.М., сьогодні закінчився запобіжний захід тримання під вартою у підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.14 «Готування до злочину», п.11 ч.2 ст.115 «Умисне вбивство», ч.2 ст.15 «Замах на злочин», ч.2 ст.194 «Умисне знищення, або пошкодження майна» КК України громадянина Віременії Галустяна Гагіга Шагеновича.
Саме ці судді не допустили до процесу перекладачів, яких вимагав підсудний, а після цього заявили про самовідвід по сумнівним мотивам, тим самим умивши руки і давши «білет» на свободу, для підозрюваного у вчиненні тяжкого злочину. Судді просто знівелювали роботу цілих підрозділів правоохоронних органів, які днями і ночами документували протиправні дії підозрюваного у замаху на чуже життя. «А судді хто?..»

Громадськість сколихнула ця історія, і херсонці задаються простим питанням: – чи мають моральне право працювати ці «служителі Феміди» у той момент коли ціла країна взяла курс на тотальні переміни і повне викорінення несправедливості у всіх сегментах життя нашої держави. Думаю люди запам’ятають прізвища Бугрик В.В. і Полікарпової О.М. та зроблять відповідні висновки при прийдешніх перемінах в Україні.

Від себе ще хочемо додати, що історія набуває дуже широкого розголосу, і виходить на зовсім інші рівні, якщо подібні дії суддів продовжаться, то на думку інсайдерів, Вища рада правосуддя може поставити крапку у суддівській кар’єрі суддів Бугрик В.В., Полікарпової О.М. та їхнього керівника Коровайко Олександра Івановича.

One Comment on “Херсонський суд випустив на волю підозрюваного у замовному вбивстві”

Залишити відповідь