На херсонських підприємців роблять “наїзди по-сучасному”

Всі ми, вже давно звикли до слів «віджати», «наїзд» і т.п., ці слова з’явилися в лексиконі українців в лихі «дев’яності». Але чи канули в історію «наїзди» разом з тією епохою чи залишилися і в сьогоденні.

Виявляється «наїзди» на бізнес нікуди не поділися, а лише видозмінилися – сучасні засоби впливу реалізуються в через засоби масової інформації.

Так, ресурс Херсон Дейлі регулярно публікує відверто неправдиву та викревлену  інформацію стосовно херсонського підприємця Валерія Боржкова, направлену на завдяння шкоди діловій репутації.

Для прикладу на згаданому ресурсі була опублікована нижчеприведена стаття:

Хоча все викладене на Херсон Дейлі, доречі повнісню підконтрольному Устину Мальцеву, який являється королем незаконних біг-бордів у Херсоні, являється повною брехнею, що підтверджується наступним документом.

Тож бачимо, що у сучасних “рекетирів” є лице – Устин Мальцев.

А вже в нього є певні медійні структури, як Херсон Дейлі, яке повністю йому належить, а також Херсон Онлайн, з головний редактор якого приходиться Мальцеву кумом.

Це не перший раз коли ресурси Херсон Дейлі та Херсон Онлайн розповсюджували відверто брехливу інформацію відповідали у судовому порядку за свою “чорнуху”.

 

One Comment on “На херсонських підприємців роблять “наїзди по-сучасному””

Залишити відповідь