Рекламне агенство самовільно встановило більше 100 біг-бордів у Херсоні

Ні для кого не секрет, що  в Херсоні існує проблема встановлення незаконних біг-бордів. Вона хоч і не найнагальніша для містян, але ніхто навіть не замислювався, що незаконні конструкції не ремонтуються і у випадку можливого падіння біг-бордів, шукати винних буде ніде. Виникла ця проблема не сьогодні і навіть не вчора.

Ранніше ми повідомляли, що херсонське рекламне агенство дурить політиків різної величини, розміщуючи їхню рекламу на незаконно-встановлених конструкціях зовнішньої реклами. Лідером незаконних біг-бордів було та залишається рекламне агентство «Світ Інформ», після перереєстрації  у 2015 році – ФОП Самотьосов А.С., яким керує Устин Мальцев.

Так, з інформації, що стала відома, у вказаного ФОП, рахуй у Мальцева У.В. є 143 рекламні конструкції, з яких – 114 рекламних засобів розташовуються без дозвільних документів і тільки 29 з них мають, хоч якісь документи.

Окрім того, на вказаного оператора реклами Управлінням етики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради складено 35 протоколів про адміністративне правопорушення передбаченого статтею 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Причина встановлення біг-бордів у протиправній спосіб – це насамперед жадібність, байдужість до людей та бажання будь-якою ціною отримати прибуток.

Дорогі херсонці, будьте уважні перебуваючи поруч із конструкціями даного агентства, значна частина рекламних щитів якого не має технічної документації, насамперед будьте обережні під час сильних вітрів та тривалих опадів.

 

 

3 Comments on “Рекламне агенство самовільно встановило більше 100 біг-бордів у Херсоні”

Залишити відповідь