Устин Мальцев дурить політиків та простих херсонців

Проблема незаконних біг-бордів у Херсоні не нова, проте загострюється вона в період «виборчих перегонів». Нещодавно, херсонці обурювалися з приводу «невдалого» розміщення реклами однією з політичних партій.


Те, що рекламне агентство «Світ Інформ» (після перереєстрації  у 2015 році – ФОП Самотьосов А.С.) підібрало для партії  дійсно «не дуже вдалий» ракурс – це квіточки. Виявляється, сама конструкція встановлена незаконно та не має ЖОДНИХ дозвільних документів.

Цей факт підтверджують слова депутата Дніпровської райради, Олександра Власова: Этот дом принадлежит депутату горсовета Олегу Романюку. Записан он на его жену. Борд этот он нацепили без разрешения органов местного самоуправления.

Тобто виходить так, що рекламне агентство яке реально, а не на паперах, належить Устиму Мальцеву, встановлює біг-борди де захоче, або де «домовиться». І якби ж то були по одиночні випадки, але нажаль ні, по наявній інформації, незаконних конструкцій зовнішньої реклами, які належать пану Устину Мальцеву нараховується більше ніж 100.

Чим більше встигне поставити до виборів – тим більше грошей заробить.

Як, бачимо масштабність незаконної діяльності Устима Мальцева просто вражає. Виникає закономірне питання, чому місцева влада ніяк не бореться з такою колосальною проблемою? Можливо, ті особи, чиї обличчя дивляться на херсонців з незаконно встановлених біг-бордів забезпечують «безпроблемну» діяльність «рекламного ОПГ»?

2 Comments on “Устин Мальцев дурить політиків та простих херсонців”

Залишити відповідь